Przejdź do treści

Figo

Uroczy i energiczny słodziak w poszukiwaniu szczęścia.


Data przyjęcia do schroniska: 06-11-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia:  1 rok
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: różny
 Figo nie ma jeszcze swojego opiekuna.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Karolina (tel. 669 809 565), Julia (tel. 795 199 431)

Figo niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.

Figo szuka domu! 🏠
Chłopak ma 1,5 roku, jest wesołym i mega pozytywnym dzieciakiem. 🥰 Trafił do schroniska kilka dni temu… nie, nie, to nie z jego winy!
Na pierwszy rzut oka widać, że Figo uwielbia kontakt z człowiekiem, cieszy się na każdego, a radości nie ma końca. 🙈 Jest bardzo energiczny, najchętniej w ogóle by się nie zatrzymywał… no chyba, że na przytulaski i rozdawanie buziaków. 🤭 W kojcu rozgląda się smutnym wzrokiem próbując zwrócić uwagę kogokolwiek, a gdy już mu się to uda wprawia w ruch ogonek, który merda machając przy tym całym tyłkiem i połową psa. 😂 Zdecydowanie to biegająca radość na czterech łapach! 😀
Figo w tym swoim wariactwie jest naprawdę baaardzo uroczy i pocieszny, co dodatkowo potęguje to, że wygląda jak połączenie oposa z jamnikiem. 🙈 Więc jeśli szukacie oryginalnego, kompaktowego psa, z którym nie będziecie się nudzić to Figo jest idealnym rozwiązaniem. 👌🏻
Figo mieszkał w domu, potrafi zachowywać czystość w mieszkaniu. Jeśli miałby zamieszkać z drugim psem konieczne jest wcześniejsze zapoznanie. Szukamy raczej domu bez bardzo małych dzieci, którym Figo przez nieuwagę mógłby zrobić krzywdę.

Figo prosi o szansę..

Łatka trafiła do schroniska po tym, jak jej pan został aresztowany. Całe jej dotychczasowe życie, które i tak nie było usłane kwiatami legło w gruzach. Z początku jest nieufna wobec człowieka, po chwili kontaktu staje się bardziej otwarta, lecz nadal ostrożna w swoich ruchach. Z czasem z pewnością przestanie się bać, lecz w warunkach schroniskowych to zadanie dla niej jest zbyt trudne. Całe życie spędziła z innym psiakami, aktualnie dzieli kojec ze swoją siostrą Sonią. Dziewczyna ma około 2 lat.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!