Przejdź do treści

Tramp

Porzucony..


Data przyjęcia do schroniska: 26-05-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 4 lata

Stosunek do ludzi: bojaźliwy
Stosunek do innych psów: różny

Tramp przebywa w domu tymczasowym.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Zuzia (tel. 726 707 982), Julia (tel. 795 199 431)

Tramp niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.


Tramp prosi o szansę..

Tramp jest ok. 4 letnim psiakiem, który ma za sobą nieciekawe życie. Kilka miesięcy błąkał się z kawałkiem wrośniętego łańcucha, który musiał zostać usunięty. Rana ładnie się goi a psiak dochodzi do siebie w domu tymczasowym, który chciałby szybko zamienić na dom stały!

Jakiego domu szukamy dla naszego Trampa? Najlepszego na świecie, który wynagrodzi mu całe jego cierpienie. Poszukujemy dla niego średnio aktywnej rodziny i domu bez dzieci. Świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem, bo lubi dużo się ruszać, ale obecnie mieszka w bloku gdzie również dobrze się czuje.

Tramp nigdy nie mieszkał w domu co początkowo było widać. Musiał zostać wszystkiego nauczony od podstaw, a mimo tego wiele rzeczy zrozumiał z łatwością. Pokochał spanie w łóżku i wylegiwanie się na kanapie. Pięknie chodzi na smyczy. Stosunek do psów jest różny, w domu tymczasowym z jednym mieszka, ale na pewno konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie. Za to dobrze dogaduje się z kotami. Tramp załatwia swoje potrzeby na dworze, choć niejednokrotnie zdarza mu się jeszcze w domu zaznaczyć swój teren. Boi się niektórych dźwięków. Za tymczasowymi opiekunami chodzi krok w krok, więc przyszli opiekunowie zyskają wiernego i oddanego przyjaciela, który na pewno przyniesie im mnóstwo radości.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!