Przejdź do treści

Barry

Oddany całe życie zapominany…


Data przyjęcia do schroniska: 06-02-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 3 lata

Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: pozytywny

Opiekunką Barry’ego jest Katarzyna Zakrocka.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Katarzyna (tel. 507 435 022), Karolina (tel. 669 809 565)

Barry niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Barry prosi o szansę..

Barry mieszka w schronisku we Wrześni od kilku tygodni. Co o nim wiemy?
To młody, około dwuletni pies, który za kontakt z człowiekiem dałby się pokroić!

Dwie godziny wolontariatu, dwa razy w tygodniu to dla tego myziaka zdecydowanie za mało. Barry bowiem kocha ludzi, tęskno wodzi wzrokiem za każdą osobą, która potencjalnie mogłaby go przytulić, pogłaskać… Z tego samego powodu nie przepada za samotnym spędzaniem czasu na wybiegu, preferuje spacery.

Gdy po spacerze wprowadzam go do kojca, czeka, aż usiądę na jego legowisku i mocno go przytulę. Gdy przestaję go głaskać trąca mnie łapą mówiąc „nie przerywaj, ciotka!”.
Ciotka jednak, to nadal mało. Ciotka bowiem tylko bywa. A temu psu potrzebny jest stały kontakt z człowiekiem, on po prostu kocha ludzi! Macha z radością ogonem na wszystkich, którzy pojawią się w zasięgu jego wzroku.

Z wesołym zainteresowaniem chce witać się z każdym napotkanym psem. Nie znamy jego stosunku do innych zwierząt, choć biorąc pod uwagę jego osobowość jest duża szansa, że z wieloma się dogada.

To dość duży i silny pies, choć nie ma kawałka tylnej lewej nogi. Nie wiemy co jest tego przyczyną, czy doznał jakiegoś wypadku? Być może w przyszłości będzie trzeba przedyskutować z lekarzem weterynarii czy zostawić tę nogę w obecnym stanie, czy też dokonać zmian. Na ten moment rana jest zrośnięta.
Brak stopy nie stanowi dla niego żadnego problemu, radzi sobie bez niej doskonale, biega, jest energiczny, utrzymuje równowagę.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!