Przejdź do treści

Czaki

Oddany całe życie zapominany…


Data przyjęcia do schroniska: 06-02-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 7 lat

Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: różny

Opiekunem Czakiego jest Artur Raich.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Karolina (tel. 669 809 565), Julia (tel. 795 199 431)

Czaki niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Czaki prosi o szansę..

Czaki umiera w schronisku!

Czaki to siedmioletni pies o wspaniałym usposobieniu i wielkim, gołębim sercu.

Trafił do schroniska z interwencji, większość swojego życia spędził samotnie, z daleka od człowieka, w warunkach w jakich żaden pies nie powinien przebywać.

Kiedy podeszliśmy do jego małego, zimnego kojca, trochę się baliśmy: potężny pies, mocny szczek, ale im byliśmy bliżej, tym niewielki ogonek psiaka coraz bardziej wirował, wprawiając w drgania całe ciało potężnego psiaka. Już wiedzieliśmy, że to pieszczoch, a miłość miał wypisaną w oczach.

Czaki kocha wszystkich ludzi bez wyjątku. Ma ogromną potrzebę przebywania z człowiekiem. Kocha go bezgranicznie, uwielbia też inne psiaki i chce się z nimi zaprzyjaźniać, niestety nie wszystkie odwzajemniają jego uczucia i wtedy się trochę denerwuje.

Czaki to pies któremu chcieliśmy znaleźć dom, kochającą rodzinę, ciepły kąt. Chcieliśmy żeby poznał co to pieszczoty z samego rana, co to zabawa z człowiekiem, co to spacery, węszenie, drapanie za uchem. Niestety nasz Czakuś niedawno źle się poczuł. Diagnoza jest druzgocąca – białaczka. Psu nie zostało wiele czasu. Jednak nie może umierać w schronisku. W tej chwili jest leczony i przedłużamy mu życie na tyle, na ile można. On nadal jest radosny i cieszy się z każdych gestów.

Prosimy Was o dom dla niego na te ostatnie miesiące, aby przez krótki czas zanim odejdzie za tęczowy most kochał i był kochany. Dajmy mu odejść przy boku kochanego człowieka, a nie w zimnym kojcu schroniska.

To tylko pies, tak mówisz… A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek…

Nasz Czaki jest cudowny, zasługuje na dom w swoich ostatnich miesiącach życia. W tej chwili własny kąt jest dla niego najpotrzebniejszy. Mamy osobę chętną pokrywać wszelkie koszty leczenia. Błagamy Was o pomoc temu psu. Naprawdę na to zasługuje.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!