Przejdź do treści

Bohun

Staruszek w potrzebie..


Data przyjęcia do schroniska: 03-03-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 10 lat
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: neutralny
Opiekunką Bohuna jest Oliwia Zawadzka.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Oliwia (tel. 514 660 935), Karolina (tel. 669 809 565)

Bohun niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Bohun prosi o szansę..

Nadal szukamy domu tymczasowego dla Bohuna!! On nie wyzdrowieje w schronisku.😭 Prosimy, udostępniajcie.🙏

********************************************************
Bohun jest około 12-letnim psem, który do schroniska przyjechał niecały miesiąc temu. Całe życie spędził na gospodarstwie, uwiązany na łańcuchu. Po śmierci „opiekuna” jego córka postanowiła oddać go do schroniska. Może to lepiej, Bohun przyjechał do nas mocno wychudzony. Jak się okazało, to nie jego jedyny problem. Na poprzednim wolontariacie zauważyliśmy, że Bohun jest osowiały, załatwia się z krwią a na dodatek jeszcze bardziej schudł. Od razu został zawieziony do weterynarza, a wyniki są kiepskie – problemy z trzustką. Wątroba i nerki też nie są w najlepszym stanie. Bohun obecnie dostaje antybiotyk, jest pod kroplówką. Jednak wiemy, że dużo większe szanse na wyzdrowienie będzie miał w domu niż w schroniskowej separatce. I o ten dom tymczasowy Was błagamy!🙏

Bohun jest psiakiem absolutnie bezproblemowym, pozwala sobie na zrobienie wszystkiego. U weterynarza jest bardzo grzeczny, bez piśnięcia pozwala się włożyć do samochodu, podnosić czy podać zastrzyk. Mimo swojego poprzedniego życia, kocha ludzi, jest bardzo łagodny i przyjacielski. Uwielbia głaskanie czy przytulanie. Akceptuje większość psiaków, chce się z nimi zaprzyjaźnić, choć gdy jakiś pierwszy zacznie na niego szczekać, to Bohun nie pozostanie mu dłużny.

Pilnie potrzebujemy dla niego domu we Wrześni lub w okolicy, gdzie będzie mógł dojść do zdrowia.🙏 Mamy nadzieję że znajdzie się ktoś, kto będzie chciał mu pomóc.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!