Przejdź do treści

Franulek

W poszukiwaniu szczęścia…


Data przyjęcia do schroniska: 25-01-2020
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 7 lat
Stosunek do ludzi: różny
Stosunek do innych psów: negatywny

Opiekun: Franulek adoptowany!


Kontakt w sprawie adopcji: Arleta (tel. 784 693 755), Sandra (tel. 502 690 314)

Franulek niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.


Franulek – pies z łańcucha w poszukiwaniu nowego, lepszego życia


Uwiązany na łańcuchu – tak żył prawdopodobnie od zawsze, czyli od jakichś 7, może 8 lat. W sumie to właściciele tak naprawdę sami nie wiedzieli, w jakim jest wieku. Wiedzieli natomiast, że nigdy nie był spuszczony z łańcucha! Imię? A po co mu imię? Bingo czy Dingo, nieistotne.

Zaczyna nowe życie, więc imię również dostanie nowe. Od dziś nikt już nie zapomni dać mu jeść, a do karmy i wody będzie miał dwie różne miski – nie jak dotychczas jedno rozwalone wiadro do wszystkiego. Właśnie tak, do tej pory dostawał albo karmę, albo wodę… Oczywiście tylko wtedy, gdy ktoś sobie o nim przypomniał. Buda? Raczej obraz nędzy i rozpaczy, dziury na wylot, brak ocieplenia, o słomie mógł sobie tylko pomarzyć.

My pozostawiamy to bez komentarza. Właściciele podpisali zrzeczenie. Teraz zrobimy wszystko, żeby chłopak szybko zapomniał o swoim dawnym życiu. Obiecujemy, że znajdziemy mu dom – prawdziwy i najlepszy na świecie!

Oficjalnie ogłaszamy, że ten oto jegomość od tej pory szuka domu! Domu, w którym nigdy nie mieszał. Prosimy mieć na uwadze, że całe życie spędził przywiązany do swojej pseudobudy, więc szukamy przede wszystkim rodziny świadomej pracy i czasu, który trzeba będzie poświęcić na wprowadzenie go do domu.

Trzymamy za niego kciuki wszyscy bardzo mocno i wierzymy, że teraz będzie mu już „z górki”.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!