Przejdź do treści

Gustaw

Idealny pies dla rodziny


Data przyjęcia do schroniska: 27-07-2015
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 4 lata
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: różny

Gustaw przebywa w domu tymczasowym i wciąż czeka na dom stały.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Oliwia (tel. 514 660 935), Ola (tel. 724 135 335)

Gustaw niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Idealny pies dla rodziny

Gustaw do schroniska trafił w lipcu 2015 roku. Przez tyle lat nikt się nim nie zainteresował, aż do 21 maja 2020 roku, kiedy pojechał do domu tymczasowego do Pani Kingi. Stało się to w idealnym momencie, 2 dni po adopcji psa, z którym Guciu spędził prawie cały pobyt w schronisku i był do niego bardzo przywiązany.

Gutek w domu tymczasowym okazał się psem prawie idealnym. Po pierwszym wejściu do domu próbował się załatwić i oznaczyć teren, ale szybko przeszła mu na to ochota i od tego czasu nie było żadnych wpadek. Potrafi wytrzymać sam w domu nawet 6 godzin zachowując przy tym czystość, myślimy więc, że bez problemu zostałby jeszcze dłużej. W domu jest bardzo grzeczny, nie szczeka, nie niszczy, a dnie spędza głównie na drzemce w legowisku, chociaż szybko nauczył się także do czego służy kanapa i jak tylko ma okazję to próbuje na nią wejść. Uwielbia ludzi i kiedy tylko ma okazję, to podchodzi na głaski. Nigdy nie wykazywał w stosunku do nikogo agresji.

Jednak jest z nim mały problem na spacerach. Jest to pies, który nie przepada za samochodami oraz rowerami i gdy tylko je widzi, to na nie szczeka. Jest to kwestia do wypracowania. W domu tymczasowym odkrył w sobie miłość do piłek i gdy spaceruje z jedną w pyszczku, to łatwiej jest go opanować. Różnie wygląda też jego relacja z innymi czworonogami, więc wskazany byłby dla niego dom bez innych zwierząt. Na pewno może zamieszkać z dziećmi, które uwielbia. Gustaw przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu, lecz nie może zostać w nim na stałe, dlatego prosimy was o pomoc w znalezieniu domu, w którym będzie mógł zamieszkać już na zawsze.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!