Przejdź do treści

Diler


Data przyjęcia do schroniska: 27-07-2019
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 3 lata
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: różny

Opiekun: Diler adoptowany!


Kontakt w sprawie adopcji: Sandra (tel. 723 517 563), Ola (tel. 724 135 335)

Dilerek niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Diler – mały pies o wielkim sercu

Historia jakich wiele w schronisku… Gdy pies kilka razy ucieka i należy go odbierać, zawracać sobie głowę, przerywać codzienne zajęcia i jeszcze płacić mandaty, z czasem właściciel dochodzi do wniosku, że w zasadzie ten pies już nie jest mu potrzebny. Właśnie tak było w przypadku Dilera, właścicielowi z czasem przestało zależeć na tym, by wracał do domu i tak oto stał się mieszkańcem schroniska, a ciepłe legowisko zamienił na zimną budę.

Jaki jest Diler? Można powiedzieć, że to zwykły, normalny pies jak pies. Pies, który świetnie wpasowałby się w dużą rodzinę, ponieważ ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem, zarówno tym dużym i małym. Nigdy nie odmawia pieszczot i przytulasków, uwielbia się bawić, a jego ulubione zajęcie to bieganie za piłką na wybiegu, zaczepia wręcz wtedy do zabawy, robiąc wszystko, aby zwrócić na niego uwagę. Ale uwaga! Gdy czasem włączy tryb „wykopać jak największą dziurę” trzeba się mocno postarać, by skupić jego atencję na człowieku.

Diler to chłopak, którego w kojcu rozpiera energia. Po wyjściu na spacer bardzo się ekscytuje, co objawia się tym, że przez pierwsze sekundy gryzie smycz, jakby chciał powiedzieć swojej opiekunce: „No szybciej, chodźmy już stąd!”’. Na szczęście za bramą schroniska uspokaja się i pragnie już tylko nigdy nie wracać do kojca…

Wierzymy, że kiedyś nastąpi ten dzień, kiedy ktoś na zawsze zabierze go z daleka od zgiełku, ujadających dookoła psów, smutku i samotnych dni. Diler na pewno odpłaci się najlepiej jak tylko potrafi, będzie wiernym przyjacielem, obrońcą i „pocieszaczem” do końca swoich dni.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!