Przejdź do treści

Boston


Data przyjęcia do schroniska: 14-08-2017
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 4 lata
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: negatywny

Opiekun: Arleta Kretkowska


Kontakt w sprawie adopcji: Karolina (tel. 669 809 565), Arleta (tel. 784 693 755)

Chico niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.



Chico – ofiara nawałnicy w poszukiwaniu nowego domu

Chico przybył do schroniska po nawałnicy w 2017 roku, po tym, jak jego opiekunom żywioł zniszczył dom i musieli się przeprowadzić. Chico cały czas na nich czeka, ale nie odbiorą go już… Zapomnieli, porzucili, nie mogą go zabrać? Tego nie wiemy… Chico natomiast przyzwyczaił się już do nowego miejsca, do ciągłego ujadania sąsiadów, do spacerów dwa razy w tygodniu… Ale wiemy, że każdego dnia w samotności marzy o domu, o kochającym człowieku blisko niego, o wspólnych spacerach i wygłupach. 

Chico jest wykastrowany. Raczej nie akceptuje innych psów, natomiast uwielbia kontakt z człowiekiem. Niecierpliwie wypatruje swojej opiekunki, gdy tylko wybije godzina wolontariatu. Chłopak uwielbia spacery, jest ciekawy świata, lubi się kapać i nie przepuści żadnej kałuży. Jest przeszczęśliwy, gdy ktoś poświęca mu czas, zabiera na spacery, czesze… Nawet podczas sprzątania jego kojca nie przestaje machać ogonkiem. 

Nie dajmy mu reszty życia spędzić w schronisku. Możemy sprawić, by przestał czuć się niechciany i niczyj. Wierzymy, że gdzieś tam po drugiej stronie ekranu siedzi i czyta ten właściwy człowiek, który obdarzy Chico miłością na zawsze.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!