Przejdź do treści

Hamlet


Data przyjęcia do schroniska: 14-09-2018
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 2 lata
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: pozytywny

Opiekun: Sasza adoptowana!


Kontakt w sprawie adopcji: Ola (tel. 724 135 335), Karolina (tel. 669 809 565)

Sasza niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz jej pomóc.Sasza – szczęście w pełnym wydaniu

Sasza – mała wariatka, kupka radości, szczęście w pełnym wydaniu – właśnie tak można ją określić. Naprawdę nie wiemy skąd ta maluda bierze takie pokłady radości… Od września 2018 roku przecież mieszka w schronisku. Wcześniej kilka dni błąkała się po jednym z wrzesińskich osiedli.

Dziś wraz ze swoją współlokatorką witają gości schroniskach w pierwszym, widocznym dla wszystkich kojcu… Niestety, ich nikt nie zauważa. Może dlatego, że są zwykłymi, szarymi kundelkami? Przecież dalej są inne, smutne, może ładniejsze pieski… Ani Sasza, ani jej koleżanka Lili nie mają szczęścia. Mimo tego, że gdy tylko Sasza widzi na horyzoncie człowieka zaczyna biegać w kółko, jakby chciała się pokazać, jakby chciała powiedzieć: „Hej, hej… Ja tu jestem, zauważ mnie!” – jednak to nie przynosi jej spodziewanych rezultatów. Nie wiemy ile jeszcze pozytywnej energii ma w sobie Sasza. Chcemy by znalazła dom zanim straci radość z życia i ze spotkania z człowiekiem. Niewątpliwie jednak w schronisku nastąpi to prędzej czy później…

Czy uda nam się znaleźć dla Saszy wspaniałą rodzinę, której ona będzie mogła wypełnić każdy dzień szczęściem i zarażać pozytywną energią? Mamy nadzieję, że tak. Moc internetu już nie raz nas zaskoczyła. A więc, do dzieła!

Sasza jest małym, młodziutkim psiakiem. Kocha dzieci, z którymi uwielbia biegać i bawić się. Na cotygodniowym wolontariacie zawsze spaceruje z najmłodszymi wolontariuszami, z którymi świetnie się dogadują.

Tak naprawdę nie wiemy dlaczego nadal tkwi w schronisku. Jest psem o bardzo pogodnym charakterze i z pewnością wypełni radością każdą wolną chwilę w nowym domu, a jej rodzina nie pożałuje tej adopcji.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!