Przejdź do treści

Raja

Miniaturka TTB do adopcji


Data przyjęcia do schroniska: 18-10-2018
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 2 lata
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: negatywny

Raja czeka na dom w schronisku we Wrześni.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Magda (tel. 785 532 837), Oliwia (tel. 514 660 935)

Raja niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.Miniaturka TTB do adopcji

Raja to z pozoru niezbyt przyjazny pies, ale jak to często w życiu bywa pozory bywają mylące! Pomimo groźnego wyglądu, w rzeczywistości jest to sunia o wielkim sercu. Gdy tylko dostrzeże znajome twarze, wita się z nami serdecznym uśmiechem i wesoło wymachuje ogonkiem.

Kiedy trafiła do schroniska, nie potrafiła przejść obojętnie obok swych psich kolegów – niestety jej reakcje były dalekie od przyjaznych. Obecnie, dzięki ciężkiej pracy, Raja stała się zupełnie innym psem. Kto by pomyślał, że suczka, która do niedawna na wszystko reagowała głośnym szczekaniem i okazywaniem swoich białych kłów, teraz radośnie spędza czas na spacerze nie z jednym, a nawet całą grupką psów!

Odpowiednim opiekunem dla Rai będzie osoba doświadczona i konsekwentna, która nie pozwoli sobie wejść na głowę, a jedynie umożliwi naszej kochanej suni dalszy rozwój.

Długi spacer i bieganie? Dla Rai to żaden problem, a wręcz czysta przyjemność. Jest to psina bardzo żywiołowa, która posiada niewyczerpane pokłady energii, co czyni ją idealnym towarzyszem każdego biegacza. A w upalne dni, po długi spacerze, nic nie sprawia takiej przyjemności jak zimna kąpiel. Nasza nieustraszona Raja w żaden sposób nie stroni od wody, dla niej jest to jedynie kolejna forma zabawy i relaksu.

A skoro o zabawie mowa w towarzystwie tej suni warto zadbać o odpowiednie zabawki, ponieważ ma ona tendencję do niszczenia różnorakich przedmiotów, jednak kolorowa piłeczka czy piszcząca kosteczka z pewnością skutecznie odwrócą jej uwagę od wybryków.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!