Tramp

Porzucony..

Data przyjęcia do schroniska: 26-05-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 4 lata
 
Stosunek do ludzi: bojaźliwy
Stosunek do innych psów: różny
 
Tramp przebywa w domu tymczasowym.
Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Zuzia (tel. 726 707 982), Julia (tel. 795 199 431)
Tramp niestety nie ma wirtualnego opiekuna. Kliknij tutaj, jeżeli chcesz mu pomóc.

Tramp prosi o szansę..

Tramp jest ok. 4 letnim psiakiem, który ma za sobą nieciekawe życie. Kilka miesięcy błąkał się z kawałkiem wrośniętego łańcucha, który musiał zostać usunięty. Rana ładnie się goi a psiak dochodzi do siebie w domu tymczasowym, który chciałby szybko zamienić na dom stały!

Jakiego domu szukamy dla naszego Trampa? Najlepszego na świecie, który wynagrodzi mu całe jego cierpienie. Poszukujemy dla niego średnio aktywnej rodziny i domu bez dzieci. Świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem, bo lubi dużo się ruszać, ale obecnie mieszka w bloku gdzie również dobrze się czuje.

Tramp nigdy nie mieszkał w domu co początkowo było widać. Musiał zostać wszystkiego nauczony od podstaw, a mimo tego wiele rzeczy zrozumiał z łatwością. Pokochał spanie w łóżku i wylegiwanie się na kanapie. Pięknie chodzi na smyczy. Stosunek do psów jest różny, w domu tymczasowym z jednym mieszka, ale na pewno konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie. Za to dobrze dogaduje się z kotami. Tramp załatwia swoje potrzeby na dworze, choć niejednokrotnie zdarza mu się jeszcze w domu zaznaczyć swój teren. Boi się niektórych dźwięków. Za tymczasowymi opiekunami chodzi krok w krok, więc przyszli opiekunowie zyskają wiernego i oddanego przyjaciela, który na pewno przyniesie im mnóstwo radości.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!
Udostępnisz? Tak też możesz pomóc.
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Nasi darczyńcy