Przejdź do treści

Dino

  • przez

Dino prosi o szansę…

Cześć. Jestem Dino.

Nie szukam ideału.

Szukam człowieka, któremu będę mógł zaufać.

Mam około 3–4 lata. Jestem średniej wielkości— trochę za kolano. Jestem wykastrowany i całkiem dobrze ogarniam Wasz ludzki świat.

Umiem chodzić po schodach.

Nie boję się klatek w blokach.

Dobrze jeżdżę autem.

Ruch uliczny mnie nie przeraża.

Lubię spacery. Lubię biegać.

Najbardziej lubię być blisko swojego człowieka.

Jestem wierny. Taki naprawdę.

Kiedy kogoś pokocham, to całym sobą.

Czasem, gdy poczuję zagrożenie, potrafię stanąć w jego obronie.

Zdarza mi się przestraszyć, kiedy ktoś gwałtownie podnosi rękę.

Dlatego marzę o domu spokojnym. Cierpliwym. Takim, w którym buduje się relację na zaufaniu, a nie na sile.

Z innymi psami bywa różnie — jeśli się dogadamy, potrafię żyć w zgodzie.

Ale najchętniej miałbym swojego jednego człowieka. Takiego „na zawsze”.

Czekam w schronisku we Wrześni.

Może to właśnie Ty jesteś tym, na którego czekam?

Jeśli nie możesz mnie zabrać do domu — udostępnij ten post.

Może dzięki Tobie ktoś mnie zobaczy.

Dino 🐾

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!