Przejdź do treści

Bielas

Odebrany interwencyjnie dojrzały psiak…


Data przyjęcia do schroniska: 05-02-2022
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 10 lat
Stosunek do ludzi: różny
Stosunek do innych psów: różny

Opiekunką Bielasa jest Anna Rewers.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Julia (tel. 795 199 431), Benita (tel. 600 116 007)

Wirtualną Psi-jaciółką Bielasa jest Zofia Józwiak- Spychała.Bielas prosi o szansę..

Chłopak w lutym zeszłego roku został odebrany interwencyjnie z odbiegających od normy warunków, po tym jak uprzednio go zgubiono. Większość swojego życia spędził na łańcuchu w przymaławej budzie służąc jako żywy alarm na posesji.

Mimo swojego poprzedniego życia w schronisku dał się poznać od pozytywnej strony. W większej mierze to pieszczoch jakich mało i nadrabia swoje dotychczasowe braki głasków, uwielbia kontakt z człowiekiem. Początkowo w schronisku potrafił zawarczeć gdy coś mu się nie spodobało, nie był przyzwyczajony do nowego otoczenia, lecz szybko takie zachowania mu przeszły i nie mają już miejsca.

Poza tym to pozytywny psiak, choć często nie akceptuje swoich towarzyszy w schronisku, spacery na mieście nie robią na nim dużego wrażenia. Mimo swojego niemłodego już wieku zachowuje się jak wieczny szczeniak. Szukamy mu domu, gdzie nie zostanie już potraktowany jako żywy alarm tylko będzie mógł wiernie towarzyszyć człowiekowi. Chcemy by w końcu nadszedł czas, gdzie Bielas będzie mógł zostać członkiem czyjeś rodziny.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!