Przejdź do treści

Kosmo

W nadziei na dom…


Data przyjęcia do schroniska: 05-01-2023
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 2 lata
Stosunek do ludzi: Pozytywny
Stosunek do innych psów: Pozytywny

Opiekunką Kosmo jest Oliwia Zawadzka.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Oliwia (tel. 514 660 935), Benita (tel. 600 116 007)

Wirtualnym Psi-jacielem Kosmo jest Michał Smektała.Kosmo prosi o szansę…

Kosmo w schronisku jest od stycznia tego roku. Choć początkowo bardzo się bał, szybko się przed nami otworzył i pokazał swoje radosne oblicze. W tej chwili Kosmo wie że nie grozi mu z naszej strony żadna krzywda, więc w końcu może być radosnym dzieciakiem jakim jest, bo to młodziutki ok. 2-3 letni psiak.

Kosmo bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie reaguje na samochody, rowery, pieszych czy biegaczy. Jeśli chodzi o inne psiaki to ma stosunek raczej neutralny/pozytywny. Nie ma w nim żadnej agresji.

Kosmo to łakomczuch jakich mało. Dotychczas raczej nie miał zbytniego kontaktu z człowiekiem, jeśli chodzi o obce osoby to nie pcha się póki co do głasków, chyba że zobaczy w rękach jedzonko, czym łatwo go przekupić i do siebie przekonać.

Jeśli kogoś już dobrze pozna to jest cudowny, prosi o głaski, mizianie. Kosmuś bardzo nie chce być w schronisku, zamknięty w kojcu. To młodziutki, energiczny psiak. Nie da się wyjść z jego kojca bo za wszelką cenę chciałby się wydostać… Drapie w kraty, próbuje wyjść… Na dodatek ma króciutką sierść, która nie chroni go przed mrozami i mocno się trzęsie. Bardzo prosimy o dom dla niego! Kosmo gdy zaufa przyszłym opiekunom będzie cudownym przyjacielem.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!