Przejdź do treści

Żabcia

Sunia odebrana interwencyjnie…


Data przyjęcia do schroniska: 13-01-2023
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: Rok
Stosunek do ludzi: Pozytywny
Stosunek do innych psów: Pozytywny

Opiekunką Żabci jest Joanna Wydra.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Joanna (tel. 660 437 625), Sandra (tel. 723 517 563)

Wirtualnymi Psi-jaciółmi Żabci są Karolina Sikorska, Jola Blaszka, Klaudia Plucińska i klasa 1ta Zespołu Szkół Politechnicznych.Żabcia prosi o szansę…

ŻABCIA ZOSTAŁA ODEBRANA INTERWENCYJNIE WRAZ Z TRZEMA INNYMI SUCZKAMI W PIĄTEK 13 STYCZNIA. NIBY PECHOWY PIĄTEK TRZYNASTEGO PRZEWROTNIE OKAZAŁ SIĘ DLA ŻABCI I JEJ TOWARZYSZEK SZCZĘŚLIWYM.

ŻABCIA BYŁA ZAMYKANA NA CAŁE DNIE W  BLASZANYM GARAŻU BEZ OKIEN, BO PRZEZ BRAK OGRODZENIA POSESJI I NALEŻYTEJ OPIEKI UCIEKAŁA I BIEGAŁA PO DRODZE. 

SUNIA MA OKOŁO ROKU. NA TĄ CHWILĘ JEST JESZCZE BARDZO WYCOFANA I BOJAŹLIWA ALE NIE AGRESYWNA. LUBI PODCHODZIĆ DO KRAT KOJCA NA GŁASKI I MIZIANKI. JEDNAK GDY SIĘ WEJDZIE DO ŚRODKA TO UCIEKA DO BUDY Z KTÓREJ TRUDNO JĄ PÓŹNIEJ NAMÓWIĆ DO WYJŚCIA.

CORAZ LEPIEJ CHODZI NA SMYCZY. ROBI POSTĘPY Z DNIA NA DZIEŃ. W STOSUNKU DO OBCYCH PSÓW CIEKAWSKA ALE JESZCZE NIEUFNA. ZDARZA SIĘ, ŻE OBSZCZEKA PRZECHODZĄCEGO OBOK PSA. NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ. DO TEJ PORY NIE MIAŁA KONTAKTU Z INNYMI PSAMI OPRÓCZ SWOICH TOWARZYSZEK Z PODWÓRKA. WSZYSTKO JEST DO WYUCZENIA BO TO MŁODY PIES. PRAKTYCZNIE JESZCZE SZCZENIAK. W KOCHAJĄCYM DOMU SZYBKO SIĘ OTWORZY I NABIERZE ODWAGI. 

Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIE CUDOWNYM PRZYJACIELEM.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!