Przejdź do treści

Hetman

Senior w poszukiwaniu swojego azylu, spokoju i miłości


Data przyjęcia do schroniska: 05-04-2019
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 12 lat
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: neutralny
Hetman przebywa w Hotelu Czterołapkowym i wciąż czeka na dom stały.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Kasia (tel. 507 435 022), Julia (tel. 795 199 431)

Wirtualnymi Psi-jaciółmi Hetmana są Wojciech Gajda, Dagmara Motyl, Sławomir Skoczyński, Anna Skoczyńska, Roxana Jurkiewicz, Dariusz Żachowski, Oliwia Zawadzka, Anna Michalczak, Andrzej Cebularz, Artur Raich, BM Dopieralska, Anna Balcerska, Iwona Mózgowiec, Marta Skoczyńska, Jagoda Jurkiewicz, Monika Macioszek, Maria Skoczyńska, Aleksander Bortnik, Patrycja Kubisiak i Iwonka.Senior w poszukiwaniu swojego azylu, spokoju i miłości

Hetman mieszka w schroniskowym kojcu od 5 kwietnia 2019 roku. W chwili przybycia, jego wiek został określony na około 12 lat. Jest dużym, budzącym respekt psem, ale to tylko pozory. W rzeczywistości to zlękniona dusza w wielkim ciele. Zraniony przez człowieka w swoim poprzednim życiu.

Hetmanek najlepiej czuje się w swojej budzie. Na spacery chodzi niedaleko – siku, kupa i do „domu”. Na smycz daje się zapiąć tylko osobom, które już zna. Bynajmniej nie dlatego, że jest agresywny, ale dlatego, że każdy jego ruch – w odpowiedzi na obcą osobę w kojcu – mówi: „Nie znam cię, nie ufam ci, zostaw mnie w spokoju„. Jednak kiedy już kogoś pozna, zapamięta zapach, głos, twarz, robi się odważniejszy. Nie pozwala sobie jednak na większe czułości, wycofuje się.Hetman potrzebuje ciepła, spokoju, nienatarczywej miłości kogoś, kto zechce podarować mu dom na ostatnie lata, a być może nawet miesiące życia.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!