Przejdź do treści

Rysia

ślepa i porzucona sunia z cukrzycą..


Data przyjęcia do schroniska: 02-08-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 8 lat
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: neutralny
Rysia nie ma jeszcze swojego opiekuna.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Julia (tel. 795 199 431), Benita  (tel. 600 116 007)

Wirtualną Psi-jaciółką Rysi jest Antonina Barbara Nowaczyk.Rysia prosi o szansę..

Sunia trafiła do nas kilka dni temu. Jej widok niestety przeprawiał o dreszcze. Zawinięte pazury, żebra na wierzchu, zaćma na oczach… zagubienie, zrezygnowanie, zdezorientowanie. Malutka została Rysią. Zaniepokojeni jej stanem rozpoczęliśmy diagnostykę. Niestety pierwsze wyniki nie są dobre… Rysia ma cukrzycę. Musi przyjmować insulinę przynajmniej dwa razy dziennie, co niestety w schronisku jest niewykonalne. Trzeba też pilnować jej diety i posiłków o stałych porach. Nie jesteśmy w stanie jej tego zapewnić. W warunkach domowych opieka nad takim psem byłaby o wiele łatwiejsza, dlatego potrzebujemy dla niej domu.

Możemy się domyślać, że Rysia w domu nie sprawi wiele problemów. W tej chwili praktycznie nie rusza się z miejsca. Jest bardzo osłabiona, z pewnością dokucza jej choroba. Liczymy na to, że w domu przy właściwej opiece jej stan się poprawi.

Kochani! Czy jest wśród Was osoba, która podaruje Rysi godne życie?

Malutka wygląda na staruszkę, jednak jej ząbki są jeszcze w niezłym stanie co może wskazywać na to, że do tej pory była po prostu zaniedbywana. W schronisku mamy bardzo ograniczone możliwości dalszej diagnostyki i odpowiedniego leczenia, dlatego bardzo, bardzo prosimy o dom chociażby tymczasowy dla Rysi.

Pokrywamy wszelkie koszty związane z leczeniem. Możemy zapewnić wszystko co będzie potrzebne dla jej dobra.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!