Przejdź do treści

Kaja

Sunia w typie husky!


Data przyjęcia do schroniska: 19-01-2021
Wiek określony (w przybliżeniu) w dniu przyjęcia: 8 lat
Stosunek do ludzi: pozytywny
Stosunek do innych psów: różny
Opiekunką Kai jest Karolina Torzewska.


Dodatkowe informacje oraz kontakt w sprawie adopcji: Karolina (tel. 669 809 565), Magda (tel. 785 532 837)

Wirtualną Psi-jaciółką Kai jest Emilia.Kaja prosi o szansę..

Poznajcie Kaję. 🥰 Piękna, prawda?

Możecie wierzyć lub nie. Kaja to już staruszka. 🥺 Jej historia nie należy do tych z happy endem, jednak mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się to zmienić. 🙏

Kaja pierwszym raz została adoptowana z naszego schroniska około 6 lat temu – jeszcze zanim powstało nasze Stowarzyszenie. Wtedy nikt tak naprawdę nie kontrolował adopcji. 😟 Około 2 tygodnie temu wróciła… udało nam się ustalić, że przez te lata mieszkała w czymś co nazywane było 'kojcem’, a co w rzeczywistości było po prostu pozostałością po kurniku. Jedyną 'atrakcją’ dla Kai było od czasu do czasu przywiązanie jej na pobliskiej łące na lince, gdzie spędzała całe dnie bez żadnego schronienia. 🥺 Któregoś razu taka 'atrakcja’ skończyła się tym, że Kai udało się uwolnić, tym sposobem trafiła do nas.

Od pierwszego dnia dała nam się poznać jako poczciwa staruszka, która nie miała łatwego życia. Do tej pory raczej nie miała większego kontaktu z człowiekiem, na spacerach grzecznie chodzi na smyczy, nie narzuca się, natomiast w kojcu bardzo płacze. 🥺 Inne psy ignoruje, w bezpośrednim kontakcie nie wykazuje agresji.

Kaja trafiła do nas z wielkim guzem. Niestety, żeby ją dobrze zbadać i przeprowadzić zabieg potrzebujemy dla niej chociaż domu tymczasowego, w schronisku w zimie mamy bardzo ograniczone możliwości. Koszmarnie niskie temperatury nie pomagają naszym staruszkom. 😔 Kaja może mieć nawet około 10 lat, jej zęby są w złym stanie, kondycja również widać, że nie jest zbyt dobra. Po dłuższym spacerze zaczyna kuleć. 😟 Kaja sprawia wrażenie jakby po prostu nie chciała nikomu wchodzić w drogę. Jest zadowolona, gdy ktoś zwraca na nią swoją uwagę, jednak sama jakby 'wstydzi się’ zaczepiać opiekuna.

Kochani! Mimo szczerych i ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie zapewnić jej godnej starości. 🙁 Kaja nie potrzebuje wiele, wystarczy ciepły kąt, by jej stawy mogły odpocząć i by wreszcie poczuła się kochana i bezpieczna. Do tej pory jej życie na pewno nie należało do łatwych, czas by wreszcie to się zmieniło.

Obiecujemy, że zrobimy wszystko by Kaja nie spędziła reszty życia w schronisku. 😔 Pomóżcie nam w tym. 🙏

Staruszki potrafią kochać równie mocno jak młodsze psy, a często swoją wdzięcznością i mokrymi nosami po prostu rozbrajają nawet największych twardzieli. ❤️ To one właśnie w tych trudnych warunkach najbardziej potrzebują domu. 🙏

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna!