W sobotę zorganizowaliśmy w naszym schronie piknik w połączeniu z sesją zdjęciową, by nasi Podopieczni poczuli nieco inną aurę… aurę domu, na który tak bardzo czekają…
Dopisała nam pogoda – zarówno „atmosferyczna” jak i stan naszego ducha. Psiaki odbyły dłuższe spacery, a potem z radością pozowały do zdjęć.

Wielkie ukłony dla Karoliny Torzewskiej – za piękne fotografie i cierpliwość.
Podziękowania dla: Sandry Nowakowskiej, Agaty Antkowiak, Roksany Jurkiewicz, Magdaleny Jasińskiej, Oli Jasińskiej, Beaty Nowak, Anny Hyżorek, Manueli Serafiniak, Marty Krajniak, Katarzyny Woldańskiej, Weroniki Sobczyńskiej, Asi Ptasik, Julii Polak, Nikoli Sobczak, Doroty Pierzchały, Marty Szymkowiak, Tomasza Szymkowiaka, Romana Dawidczyka, Patryka Udzika, Wojtka Gorzelanego, Artura Raicha – za wspaniałą organizację, pyszne babeczki, serniczki i inne piknikowe pyszności, świetne nastroje oraz udział w owych sesjach.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszeń i uczestnictwo w fotografowaniu wspaniałym przyjaciołom psiaków: Panom Burmistrzom Arturowi Mokrackiemu i Karolowi Nowakowi, Radnemu Mirkowi Chudemu oraz Panu Markowi Przyjemskiemu.

Ogromne całusy dla najmłodszej sobotniej ekipy: Oliwii i Laury Jurkiewicz, Marysi Hyżorek oraz Nikoli i Oliwii Szymkowiak.

Gorące podziękowania kierujemy również do Pracowników schroniska: Pana Ireneusza i Pani Ani – za pomoc w organizacji akcji oraz Panu Mariuszowi Pierzchlińskiemu za udostępnienie namiotów, które uchroniły nasze pieski przed słońcem.

Udało się! Teraz mamy piękne zdjęcia i niebawem wykorzystamy je w kolejnych ogłoszeniach adopcyjnych!

Pozdrawiamy!