Wiecie Państwo jaką dyscyplinę sportu lubią najbardziej nasze psiaki? Nie pływanie (choć Ralf pewnie zaprotestuje), nie piłkę nożną (i tu swoje weto wyrazi Fafoł), nie skok wzwyż (Vader stwierdzi przekornie, że tak) i nie biegi (z tym polemizował będzie Dudek). Każdy z naszych podopiecznym ma swoje indywidualne upodobania, ale ostatnio wszystkie jak jeden mąż kochają siatkówkę. A to za sprawą naszych wspaniałych Zawodników APP Krispol i całego Klubu, którzy nie po raz pierwszy przychylnie spoglądają w kierunku schroniska. Wcześniej wspierał aukcje schroniskowe Przyjmujący Mateusz Jasiński, a w sobotę 22 października podczas meczu APP Krispol z Aluron Virtu Warta Zawiercie, za zgodą Prezesa Roberta Wardaka, silnie lobbowaliśmy naszych podopiecznych. Przychodzący na mecz kibice otrzymali od nas broszurki z informacjami o działalności Stowarzyszenia Psi-jaciel, zawierające zdjęcia wszystkich piesków, aktualnie przebywających w schronisku.
Bardzo nam było miło, gdy Kibice chętnie zapoznawali się z treścią broszurek i przy okazji wrzucali przysłowiową „złotówkę” na rzecz psiaków. W sumie uzbieraliśmy dla nich 610,70 zł.
Od Klubu APP Krispol otrzymaliśmy też koszulkę z podpisami wszystkich zawodników. Wystawimy ją na licytację w V edycji Aukcji, która rozpocznie się 11 listopada.  Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowego zdjęcia. Do pełni szczęścia brakowało nam tylko zwycięstwa APP Krispol, ale dla nas są i tak Wielcy, bo mają ogromne wrażliwe serducha.
Dziękujemy Im i całemu Zarządowi APP Krispol z Prezesem Robertem Wardakiem na czele.